Notice: unserialize() [function.unserialize]: Error at offset 2 of 509 bytes in /lib/class.cache.php on line 32
 Home - Dowiedz się... - Jak przechowywać sztukaterię? - Sztukateria DECOR SYSTEM

Jak przechowywać sztukaterię?

Profile i elementy Decor System do czasu, gdy nie zostaną zamontowane muszą być składowane w suchym pomieszczeniu, na równej powierzchni, z dala od grzejników, najlepiej w poziomie, w nienasłonecznionym pomieszczeniu. Jeżeli elementy są luzem, to należy je ułożyć jeden na drugim, tak aby wzory się zazębiały. Dzięki temu unikniecie Państwo problemów podczas montażu.

Jeśli otrzymacie od nas przesyłkę na palecie, to zaraz po otrzymaniu przesyłki prosimy o jej rozpakowanie i ułożenie w sposób opisany powyżej. To samo dotyczy towaru wysłanego w skrzyni drewnianej lub kartonie.

Prosimy również o sprawdzeni,e czy przesyłka nie została uszkodzona podczas transportu. Każda przesyłka jest ubezpieczon, dlatego jeśli nastąpiło jakiekolwiek uszkodzenie, prosimy to zgłosić kurierowi, który sporządzi protokół szkody. Prosimy również niezwłocznie poinformować nas o tym fakcie.

Dokładamy wszelkich starań, aby maksymalnie zminimalizować ryzyko uszkodzenia, zabezpieczając odpowiednio przesyłkę i znakując ją w taki sposób, aby osoby transportujące zwracały uwagę na nasze paczki.