Notice: unserialize() [function.unserialize]: Error at offset 2 of 509 bytes in /lib/class.cache.php on line 32
 Opis produktu - Opis produktu - Sztukateria DECOR SYSTEM

Opis produktu

Elewacyjne elementy dekoracyjne typu lekkiego są łatwe w montażu i można je stosować na każdym materiale termoizolacyjnym a także na tradycyjnej wyprawie tynkarskiej.
Oferowane przez nas profile wykonane są z wysokiej jakości polistyrenu ekspandowanego (styropianu). Warstwa zewnętrzna profili pokryta jest wodnymi dyspersjami kopolimerów akrylowych z substancjami pomocniczymi i modyfikującymi oraz wypełniaczami kwarcowymi, co sprawia, że profile te odpornena zmienne warunki atmosferyczne a ich powierzchnia jest niezwykle twarda. Powłoka zewnętrzna ma delikatną porowatą strukturę imitującą naturalny wygląd piaskowca. Struktura taka ułatwia malowanie, zwiększa przyczepność i trwałość zewnętrznych powłok malarskich.
 
     
  Ochrona środowiska: Lekkie Elementy Architektoniczne Sztukateria Decor System™, nie zawierają domieszek freonu (FCKW), ani też formaldehydu oraz PCV

Szkodliwość materiałów: Lekkie Elementy Architektoniczne Sztukateria Decor System™, wykonane są ze styropianu powstającego w procesie ekspandowania polistyrenu. Jest to materiał o jednorodnej strukturze złożonej z małych, zamkniętych komórek. Świetnie nadaje się do szerokiego zakresu wymagających zastosowań w tworzeniu elewacji dekoracyjnych. W obliczu wysokich wymagań, towarzyszących współczesnym przedsięwzięciom inżynieryjnym i budowlanym, polistyren ekspandowany gwarantuje wymagane właściwości użytkowe i wytrzymałość przez cały okres eksploatacji konstrukcji.
Zgodnie z przepisami dotyczącymi materiałów szkodliwych, nie należy on do grupy materiałów ,,toksycznych’’. W literaturze brak danych dotyczących emitowania szkodliwych dla zdrowia składników.

 


Uwaga: Opis techniczny opracowano uwzględniając aktualny poziom wiedzy, doświadczeń i obowiązujących przepisów.

 

DECOR SYSTEM PRODUCENT SZTUKATERII, SZTUKATERIE, SZTUKATERIA ZEWNĘTRZNA, ELEWACYJNA, WEWNĘTRZNA, LISTWY, GZYMSY, PROFILE ELEWACYJNE, STYROPIANOWE, SZTUKATERIE WYKOŃCZENIOWE, PROFILE OKIENNE, SZTUKATERIE PRZYOKIENNE, PROFILE STYROPIANOWE, PROFILE - LISTWY DO BONIOWANIA...

 

SZTUKATERIA WEWNĘTRZNA - www.decorsystem.com.pl