Notice: unserialize() [function.unserialize]: Error at offset 2 of 509 bytes in /lib/class.cache.php on line 32
 Home - Pomoc - Przed zakupami - Sztukateria DECOR SYSTEM

Jeśli nie możesz się zdecydować lub chcesz upewnić się w swoim wyborze, zamów już teraz bezpłatne próbki sztukaterii!   Próbkę towaru najłatwiej zamówić przez nasz sklep. Można to zrobić również drogą mailową na adres biuro@decorsystem.pl  Jako próbkę wysyłamy około 30–centymetrowe odcinki listew, gzymsów oraz pilastrów. W cenie 27,00zł/brutto, można wybrać do 3 wzorów z każdej kategorii: sztukaterii elewacyjnej, do wnętrz oraz listew przypodłogowych. Przy składaniu zamówienia próbki należy zaznaczyć w uwagach zamówienia symbole artykułów, którymi jesteśmy zainteresowani (np. LE -1, LE-3, GE-1).   UWAGA - Po złożeniu zamówienia  kwota 27,00 zł/brutto jest odejmowana od wielkości zamówienia.   W skład próbki nie wchodzą następujące elementy sztukaterii: wsporniki, zworniki, bonie, kolumny, głowice i bazy kolumny oraz pilastra. W takim przypadku proponujemy zamówienie 1 sztuki wybranego elementu (po cenie katalogowej). Zaznaczamy, że tej kwoty nie odejmujemy od wartości przyszłego zamówienia.   W przypadku, gdy nie posiadamy w danej chwili próbki zamawianego produktu, wysyłamy zbliżony do niej model.   Jest możliwość zamówienia próbki łączonej, w skład której wchodzą elementy sztukaterii elewacyjnej oraz wewnętrznej. Koszt takiej przesyłki to również 27,00 zł/brutto. Próbki są realizowane w przeciągu 1-2 dni i wysyłane firmą kurierska UPS za pobraniem.

Więcej »

Chętnie odpowiemy na wszystkie  pytania i udzielimy wyczerpujących informacji w dogodnym dla klienta czasie.  Jeżeli chcesz porozmawiać z konsultantem Decor System - wypełnij poniższy FORMULARZ, a nasz konsultant zadzwoni do Ciebie w wybranym dniu i godzinie.

Więcej »

Jeżeli posiadasz projekt gzymsu lub innego dekoru, i chcesz nam zlecić jego wykonanie, zamów mailem wycenę. Jest to usługa bezpłatna, odpowiadamy w ciągu 1 dnia. Możemy wykonać sztukaterię  styropianową o dowolnym wzorze, czas realizacji takiego zlecenia to 7 dni roboczych.

Więcej »